ABS protišmyková farba na ponožky Regia

ABS protišmyková farba na ponožky Regia

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

3 farby

6,25 €

farba na ponožky

Dostupnosť: Posledné kusy
skladom: 3 ks

značka: Schachenmayr

ABS farba na ponožky sa používa na výrobu protišmykových ponožiek.

Návod na použitie:
Postavte sa na pevný kartón a obkreslite svoje chodidlá (alebo toho, kto bude ponožky nosiť). Tieto vystrihnite a vložte jednu do každej ponožky. Zabránite tak presiaknutiu farby na vrch ponožky.

Fľaškou zatrepte, aby ste premiešali jej obsah. Nanášajte bodky alebo čiarky podľa svojho vkusu na spodok ponožky. Nechajte riadne vyschnúť - približne 10 hodín. Podľa potreby naneste ďalšiu vrstvu a znovu nechajte riadne vyschnúť. Farbu nanšajte priamo z fľašky. Ak chcete použiť nejaký nástroj, tento nesmie obsahovať hliník, meď alebo zlatiny medi.

Ponožky môžete prať v práčke podľa inštrukcií na priadzi, ale preváťte ich naruby - nafarebná časť tak bude vo vnútri ponožky.

Farba obsahuje latex, takže ľudia s alergiou na latex by s ňou nemali prísť do kontaktu. Farba neobsahuje amoniak, napriek tomu odporúčame používať v dobre vetranej miestnosti.

Pri používaní farby dodržiavajte pravidlá ako pri používaní iných domácich chemických prostriedkov (napríklad lepidla). Stôl zakryte starým obrusom alebo novinami a oblečte si pracovné oblečenie. Počas používania farby nejedzte a nepite. Po použití farby si riadne umyte ruky.

Ak sa vám latexová farba dostane do očí, umyte ich prúdom čistej vody. Ak náhodou zjete ABS farbu, vyhľadajte okamžitú pomoc lekára a prineste si fľašku so sebou. Uchovávajte mimo dosah detí pri izbovej teplote. Po otvorení latex pomaly časom vysychá.

využitie: ponožky, topánky
protišmyková farba: biela, červená, čierna

Pridať recenziu

* (Povinné)

Mám otázku

* (Povinné)

Mohlo by vás zaujímať:

Prihlásenie

Pre skvalitňovanie našich služieb používame súbory cookies. Informácie, ako ich používame a ako ich môžete zakázať, nájdete tu.